Kullanım deneyimi Erogen X

Erogen X Gel ile Deneyim

Erogen X hakkında internette olumlu bir inceleme veya inceleme bulmak armut bombardımanı kadar kolaydır. Gerçek müşterilerin görüş ve incelemelerine dayalı jelin başlıca faydaları şunlardır:

  • Kolay uygulama ve cilde hızlı emilim.
  • Libido, dayanıklılık ve seks arzusunu artırır.
  • Enerji üzerinde iyi bir etkiye sahiptir ve karşılıklı tatmin duygusunu teşvik eder.
  • Üreticinin resmi web sitesinde uygun bir fiyata mevcuttur.

Vitaliy'den (Helsinki şehri) Erogen X jel kullanma deneyimi

Vitaly'den Erogen X jeli kullanma deneyimi

Kızlarla her zaman sorun yaşadım, çünkü yatağa yaklaştıklarında utanmaya, kızarmaya ve cevabı duymaktan korkmaya başladım, yani penisim normalden çok daha küçük. Bunu düzeltmek için penisimi Erogen X Gel ile büyütebildim.

Jel, penisin büyümesini ve elastikiyetini uyaran bir bileşen kompleksi içerir ve bu elbette onu 2 kat büyütmez, ancak birkaç santimetrelik bir artışa güvenebilirsiniz ve bu durumda birkaç santimetre bile çok karar verir.

Spesifik olarak, penisimin birkaç ay içinde mütevazı bir 14 santimetreden oldukça düzgün bir 18 santimetreye çıkmasına, seks hayatımda bana ciddi şekilde yardımcı olmasından ve sonunda kendi kalıcı kız arkadaşımı edindim. Jelin nasıl kullanılacağına dair büyük bir soru yoktu, her şey oldukça kolay ve anlaşılırdı.

Jeli uyguladım ve en azından biraz derinlik hissettiğini görmek için sabırsızlanıyorum. Cerrahi bir prosedür düşünmüyorsanız, penisinizin büyüklüğünden memnun değilseniz ve güçlü olmasını ve ereksiyonunuzu arttırmasını istiyorsanız Erogen X en iyi çözümdür. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.Vladislav'dan (Stockholm şehri) Erogen X jeli kullanma deneyimi

Vladislav'dan Erogen X jeli kullanma deneyimi

Evet, sizin de dediğiniz gibi, önemli olan beden değil, onu kullanma yeteneği ve hepsi kocaman bir erkeğe ihtiyacı olan kızlar değil. Ancak samimi bir sohbetle, çoğu kişi penisin en az 15-16 cm uzunluğunda olması gerektiğini savunacak, aksi takdirde yatakta adamı göremeyecek ve hissedemeyeceklerdir.

Aynı zamanda sadece 12 cm boyundaydım, bu da korkuya neden oldu. Yol boyunca bile, terapi sırasında, hala bu kompleksten tam olarak kopamadım ve tam seksi hissedemedim.

Penisinizi ameliyatsız büyütmenin mümkün olduğu Erogen X jelinin varlığından haberdar olunca çok mutlu oldum ve daha fazlasını öğrenmeye karar verdim. Resmi web sitesini bulur bulmaz, penisin vücudundaki protein büyümesini bir jel ile uyararak harika sonuçlar elde edebileceğinizi ve penisinizi 7 cm'ye kadar uzatabileceğinizi öğrendim. Ve bir jel sipariş ettim ve kullanmaya başladım, aynı anda iki tane almaya karar verdim.

Sonuç hemen görünmüyor, ancak birkaç haftalık jelin günlük uygulamasından sonra penisim biraz daha kalın ve uzadı. Bir ay sonra, boyuttaki değişim sadece benim için değil eşim için de fark edildi, penisim 5 cm büyüdü. Şu anda bir erkek olarak kendime çok daha fazla güveniyorum ve seks sonrası karım bana eskisinden tamamen farklı bir şekilde bakıyor!