Hakkında yorumlar Erogen X

 • Elvira
  Kocam Erogen X Penis Büyütme Jeline hediye verdim, normal boyutta ama erkekten çok seks istiyorum. Şimdi gerçek bir avcı onun içinde uyandı! Herhangi bir dokunuşla heyecanlandı. Görüşmemizden önceki tüm süre boyunca jeli hiçbir şekilde kullanmadı, ancak penisi biraz daha uzundu, ayrıca daha kalındı.
  Erogen X
 • Δημήτριος
  Uzun zamandır böyle bir ürün satın almak istedim. Erogen X jeli buldum, teslimatla birlikte satın aldım. Jel yardımcı oldu, günde 2 defa onun desteğiyle penis masajı yaptım. Jel iyi uygulandı, sadece hoş duygular hissediyorum. Ay için toplam + 4 cm.
  Erogen X
 • Γεώργιος
  Erogen X'i resmi web sitesinden satın aldım, çünkü internetteki bir ilkokul mağazasında distribütörlerin de sıklıkla sahte olduğunu anlıyorum. Aslında orijinal bir çare kullandığımı anlamak benim için önemliydi. Jel, penisimi daha kalın yapmama ve ayrıca 4 santimetre uzatmama yardımcı oldu. Sonuç kaydedilir.
  Erogen X
 • Mustafa
  Erogen X şimdiye kadar kullandığım en iyi jel. Uzun zamandır kendi penisimi büyütmek için çabalıyorum, sadece on cm var ama çapı oldukça büyük. Kadınlar hiçbir şekilde şikayet etmediler ama ben hep daha fazlasını istedim. Jel bana yardımcı oldu, şimdi büyük bir penisim olduğu hemen belli oluyor, ayrıca artık sorun yaratmıyor.
  Erogen X
 • Ali
  Erogen X jel, çok hassas bir soruna çözüm bulmama yardımcı oldu. Genç kız arkadaşım bana her şeyin hacmimle onu tatmin ettiğini söyledi, ancak daha güçlü bir cinsiyetin temsilcisi olarak on dört cm'den daha fazlasını istedim. Erogen X bu sorunu bir buçuk ayda bir penis yardımı ile 4 artırarak çözdü. santimetre.
  Erogen X
Kullanıcı oyu Erogen X
4.8
5