Kullanım için talimatlar Erogen X

Erogen X jel kullanım talimatları

Bu ürün jel formunda gelir. İstenilen sonucu elde etmek için tek yapmanız gereken jeli doğrudan penisin cildine masaj yapmaktır.

Penis içindeki büyüme hücrelerini uyarmak ve maksimum fayda sağlamak için jel nasıl kullanılır? Penisi 5 cm uzunluğunda, 2 cm çapında elde etmek ve büyütmek için en iyi etki nasıl elde edilir?

Jeli kesinlikle web sitesindeki talimatlara göre uygulamanız gerekecek, kağıt kılavuz ayrıca ürün ambalajında da bulunabilir. Size kolaylık sağlamak için, üreticinin şirketi sürekli olarak talimatları güncelleyerek yeni bilgiler ekliyor.

Jeli günde iki kez ince bir tabaka halinde penise uygulayın, tamamen emilene kadar hoş masaj hareketleriyle ovun. Penisin hareketli yapısının hem boy hem de çevresi büyümesi için jeli 3 ay süreyle kullanın. Jeli cinsel ilişkiden hemen önce ereksiyonunuzu iyileştirmek ve bu sürecin daha parlak bir hissini yaşamak için kullanabilirsiniz.

Talimat
Nasıl kullanılır Toplam
  1. Jeli, tamamen emilene kadar ince bir tabaka halinde günde iki kez uygulayın.
  2. Jel bir ay içinde kullanılmalıdır.
  3. Daha iyi bir ereksiyon ve sonuç için jeli cinsel ilişkiden önce uygulayabilirsiniz.
Uzunluk ve kapsam açısından orantılı penis büyütme. İlişki sırasında ereksiyonun iyileştirilmesi. Uygulama sonrası uzun vadeli sonuçlar.

Kullanımın ilk haftasında penis büyümesi olacaktır. Genellikle penis haftada 1-1, 5 cm, ayrıca ayda 7 cm'ye kadar büyür. Jeli kullanmak için uygun bir süre 30 gündür. Fonları yılda 2-3 kez kurslarda kullanın.

Gördüğünüz gibi, sizin açınızdan çok fazla çaba harcamadan Erogen X Gel'i kullanmak ve sonuçlara ulaşmak için kesinlikle hiçbir şey zor değil. Kıbrıs'taki birçok erkek, bu ürün için kalite işareti olarak hizmet veren jeli satın almaya ve kullanmaya karar verdi. İnternette çok sayıda inceleme bulabilir ve kendiniz görebilirsiniz.

Erogen X kullanımı için endikasyonlar

Erogen X jel kullanımı için endikasyonlar

Erogen X Gel 18 yaşın üzerindeki herkes tarafından kullanılabilir. Bu jeli kullanmayı ne zaman düşünmelisiniz?

  • Zayıf ve yavaş ereksiyon.
  • Penisin küçük boyutu.
  • Hızlı ilişki veya erken boşalma.
  • Cinsel istekte zorluk.


Erogen X kullanımı için kontrendikasyonlar

Penis Büyütme Jeli Erogen X, orijinal teknolojiye dayanır ve ayrıca tamamen doğal bileşenlerden oluşur. Kullanımdan sonra ikincil sonuç yoktur, bir istisna dışında ilacın kullanımına herhangi bir kontrendikasyon yoktur. İlacın tek bileşenlerine karşı yüksek duyarlılığınız olduğunda jeli hiçbir şekilde kullanmayın. Jeli hasarlı veya iltihaplı cilt üzerinde kullanmayın. Çocukların bu ürünü kullanmadığından emin olun. Jeli önemli sıcaklıklara maruz bırakmayın, kuru, ışık geçirmez bir alanda saklayın.

Artık penis büyütme Erogen X için bir jel satın alırken kişisel bir teklif olduğunu unutmayın - benzersiz düşük bir fiyat ve üreticinin resmi web sitesinde sipariş verirken% 50 indirim.