Evde penisi büyütmenin yollarının listesi

kız, erkeğin penisinin artan boyutuna şaşırır

Herkes böylesine radikal bir adım atmaya karar vermemesine rağmen, neredeyse her üç erkekten biri gizlice penisini büyütmek ister. Günümüzde uzmanlar, erkek genital organının büyütülmesi için birçok yöntem geliştirmiş ve sunmaktadır, ancak en yüksek verimlilik oranları hala cerrahi yöntemde kalmaktadır. Operasyonun birçok dezavantajı vardır - yüksek maliyet ve riskler.

Buna dayanarak, birçok erkek penisini büyütmenin yollarını evde çeşitli kaynaklarda ve internette aramayı tercih ediyor. Penis büyütme arzusunun en önemli nedenleri cinsel partnerden duyulan memnuniyetsizlik ve erkeğin psikolojik sorunlarıdır. Ancak, bu tür yöntemleri aramadan önce, klişelerin ve mantıksız kalıpların etkisi olmadan, genel olarak kabul edilen boyut normlarına aşina olmanız gerekir.

Genelde penisi büyütmek mümkün müdür?

Pek çok erkek için ortaya çıkan ilk soru, ameliyatsız penis boyutunu büyütmenin mümkün olup olmadığıdır.

penisin boyutunu ölçmek

Ancak bu konuyu netleştirmeye geçmeden önce, penisteki bir artışın uygulanabilirliğini değerlendirmek için kendi bedenlerinizi doğru bir şekilde belirlemek, bunları fizyolojik normlarla karşılaştırmak faydalı olacaktır.

Referans için!Bir erkeğin penisi 14-18 cm uzunluğunda ve 3-4 cm çapında ise büyütmeye gerek yoktur ve erkeğin bu tür özlemleri psikolojik sorunların sonucudur.

Şu anda, modern tıp ve insanlığın bilgisi, penisi gerçekten nasıl büyütebileceğinize dair birkaç yol önermektedir. Yani:

 • ameliyat, maliyetli ve çok riskli bir adım;
 • genişletici, yani penisi uzatmak için özel bir cihaz;
 • penis dokularını germek için vakum yöntemine sahip bir pompa;
 • geçici bir etkiye sahip ev büyütme için kremler ve spreyler;
 • penis dokularını ısıtan ve geren mastürbasyon ve masaj.

Evde yapılan denemelerde harika sonuçlar elde etmek ve penisi hızla büyütmek için aynı anda birkaç yönteme başvurabilirsiniz. Bu durumda birleşik yaklaşım, yalnızca özlem ve arzularında erkeğin eline geçecektir.

Penisinizi evde ameliyat olmadan nasıl büyütebilirsiniz?

Evde penisinizi nasıl büyütebileceğinize dair bariz şüpheye rağmen, ateşli şüphecilerin çoğu hala teknikleri kendileri denemeye çalışıyor. Sonuçta, yalnızca kişisel deneyim, bu tür çabaların işe yarayıp yaramadığının veya hala boşanma olup olmadığının doğru bir onayı olabilir. Sonuçlara ulaşmanın ana kuralı, kesinlikle tavsiyelere göre sistematik bir uygulamadır.

Egzersizler

penis büyütmeden sonra iyi bir ereksiyon

Uzmanlar, düzenli olarak uygulanması penis dokularının ısınmasına ve gerilmesine yol açan özel egzersizler geliştirdiler, bu da evde penis boyutunu artırabileceğiniz anlamına geliyor.

 • İlk olarak, daha fazla doku esnekliği için penis derisinin ısıtılması gerekir. Bir tavada ısıtılan tuz dokuma bir torbaya yerleştirilir ve ardından penise uygulanır.
 • Daha sonra, bir ereksiyon durumuna ulaşmanız gerekir, ancak aynı zamanda cinsel uyarılmayı yarıya kadar askıya almanız gerekir. Bunun için bir erkeğin özel bir yağlayıcıya ihtiyacı olacak.
 • Daha sonra, elin iki parmağıyla penisin dibinde kapanan bir halka yapılır. Halkayı sıkıca sıkarak, sanki penisi uzatmaya çalışıyormuş gibi başa doğru yapılır.
 • Egzersizi yaparken kafaya dokunmanıza gerek yoktur. İlk olarak, yaklaşık 40 germe yapılır ve bunları kademeli olarak 200 katına çıkarır.

Penis büyütme için yapılan bu egzersize Jelqing veya çift görme tekniği denir. Sonuç olarak, penisin dokuları ısınır, bu da gerilmeye yatkın hale gelmeleri anlamına gelir.

Masaj

penisin boyutunu artırmak için masaj

Başka bir yöntem daha var, ağrısız ve ücretsiz olarak evde penis boyutunu nasıl artırabilirsiniz. Büyüklüğe ek olarak, bir erkeğin gücü de önemli ölçüde artar. Masaj egzersizlerinden önce cildi kayganlaştırıcılarla ısıtın. Ancak en etkili olanı, buhar banyosu için yumuşak bir havlu ve bitki çayıdır. Havlu sıcak et suyunda nemlendirilir, ardından penise birkaç dakika uygulanır.

Ayrıca, masaj iki şekilde gerçekleştirilir - rahat bir durumda ve bir ereksiyon sırasında masaj. Dahası, her iki teknik de doku germeyi içerir. Avuç içi yardımıyla, penis biraz aktif bir duruma getirilmeli, ardından olduğu gibi kenara çekilmeli, yanlara, aşağı ve yukarı doğru çekilmelidir. Ek olarak, penis dönüşümlü olarak saat yönünde ve saat yönünün tersine döndürülebilir.

Özel cihazlar

Ayrıca özel cihazlar yardımı ile evde penis büyümesini artırabilirsiniz. Modern pazar, bu tür amaçlar için birçok ürün sunmaktadır, ancak en etkili olanları vakum ve hidrolik pompaların yanı sıra genişleticilerdir.

 1. Vakum pompası- kan dolaşımını artırmak ve penis dokularını germek, kan damarlarının esnekliğini ve gücü artırmak için bir aparat. Böyle bir cihaz, negatif basınç ilkesine göre birlikte çalışan özel bir pompa, bir şişe içerir. Bundan sonra, penisin kavernöz gövdeleri gerilir ve genişler, kan akışı altında penis büyür.
 2. penis büyütme vakum pompası

  Talimatlar:

  • ilk olarak, negatif basıncın etkisi altında kanın penise koşması sonucu hava pompalanır;
  • her gün cihazı 5 ila 20 dakika kullanmanız gerekir;
  • egzersiz sırasında biraz rahatsızlık hissedebilirsiniz.

  Vakum pompası kullanımı ağrıya neden oluyorsa, bu tür faaliyetler durdurulmalı veya etkisi azaltılmalıdır. Pompaya paralel olarak penisi büyütmek için özel kremler kullanılırsa sonucun gelmesi uzun sürmez.

 3. Su pompası- bir vakum pompasının bir kopyası, ancak bu durumda basınç bir sıvı oluşturur. Ek olarak, bu pompanın hafif bir etkisi vardır ve penis yaralanmasını önler.
 4. penisin boyutunu artırmak için hidro-pompa

  Talimatlar:

  • ılık su, seviyesi erkeği beline kadar örtecek şekilde banyoya çekilir;
  • cinsel organları ısıtmak için 5-10 dakika ılık suda yatmanız gerekir;
  • daha sonra pompa suya daldırılır, ardından içine bir üye yerleştirilmelidir;
  • vakum etkisi yaratmadan önce skrotumu destekleyerek pompayı penisin etrafına eşit şekilde yerleştirin;
  • cihazın yardımıyla bir vakum oluşturulur, ardından adamın rahatlaması gerekir;
  • vakumun gevşememesi için birkaç sallanma hareketi gerçekleştirebilirsiniz.

  Böyle bir cihaz yardımıyla dokuların ve kan damarlarının elastikiyetini ve sıkılığını artırarak penisin uzunluğunu artırabilirsiniz. Ek olarak, bu tür egzersizlerin yardımıyla erektil disfonksiyonu önleyebilir ve hatta ortadan kaldırabilirsiniz.

 5. Genişletici- evde penisi büyütmek için kullanılan ortopedik bir cihaz. Böyle bir cihaz, aynı anda birkaç olumlu değişikliği garanti eder:
penis büyütme genişletici
 • penisin kalınlığını ve uzunluğunu artırma yeteneği;
 • bir ereksiyon sırasında penisin sertliğini ve gücünü güçlendirmek;
 • cinsel ilişki süresinde% 60'a varan bir artış;
 • penisin anatomik şeklinin iyileştirilmesi;
 • elde edilen sonuçlar yaşamın sonuna kadar kalır.

Uygulama kuralları, penis bu tür yüklere alışana kadar uzatıcıyı ilk başta biraz takmayı gerektirir. Ortalama olarak, çubuğun uzunluğunu 4 ila 6 saat arasında takmanız gerekir, böylece adam ağrı hissetmez, ancak sadece biraz rahatsız olur. Şiddetli ağrı uyarılırsa, cihazın takılması bir süre ertelenir.

Referans için!Uzatıcıyı 3-8 ay boyunca takmanız gerekir, bundan sonra penisin maksimum gerilmesi ve hizalanması gerçekleşir.

Spreyler ve jeller

Doğru ilacı seçerseniz, belirli ilaçların yardımıyla penisin başını ve boyutunu artırabilirsiniz. İlaç endüstrisi her geçen gün penisin büyümesi için daha fazla ürün üretiyor. Ancak aynı zamanda, bu tür fonların, amaçlanan amaçları için cinsel organların derisine uygulanırken genellikle yalnızca geçici bir etki üstlendiği unutulmamalıdır.

Penisin büyümesi için en etkili yol, aktif maddenin zencefil, ginseng, glisin veya arginin olduğu yollardır. Genellikle ilişkiden kısa bir süre önce uygulanan özel kayganlaştırıcılar, kremler ve jellerden bahsediyoruz. Bundan sonra, bileşenler kan dolaşımına nüfuz ederek kan dolaşımını arttırır ve penis dokularını ısıtır. Ortaya çıkan etki yaklaşık 3 saat sürer.

Boyut ne kadar önemli?

İstatistiklere göre, penisin büyüklüğü erkeklerin kendileri için çok daha önemliyken, kadınlar bedene değil, onu kullanma yeteneğine ve yeteneğine değer veriyor. Anatomi ve fizyoloji açısından bilim, normal bir erkeğin penisinin 12-18 cm uzunluğunda olması gerektiğini bir kereden fazla doğrulamıştır. Ayrıca, bir erkeğin boyu, ağırlık kategorisi, fiziği ve ırkı önemli bir rol oynar. burada rol.

Erkekler için büyük bir penis her zaman bir gurur meselesi değildir. Uygulamada görüldüğü gibi, büyük bir penis bir kadına cinsel ilişki sırasında çok fazla zevk vermeyebilir, aksine ağrı ve rahatsızlık verebilir. Ve büyük erkekliğin bir gurur meselesi ve bir erkeklik işareti olduğu şeklindeki basmakalıp düşünceler uzun süredir ortadan kalktı.

Önlemler

penis büyütme kontrendikasyonları hakkında doktor konsültasyonu

Penis büyütme tekniklerine kendiniz başvurmadan önce, bu tür konularda bir uzmana danışmanız gerekir. Çoğu zaman, penis büyütme arzusu temelsizdir, zarar verebilecekleri durumlar vardır. Bu nedenle, örneğin, penis büyümesi için özel kremler ve jeller, satın almadan önce dikkate alınması önemli olan kontrendikasyonların varlığına işaret edebilir.

Referans için!Hiçbir penis büyütme egzersizi veya prosedürüne ağrı eşlik etmemelidir. Ek olarak, uzmanlar, bir penisin soda ile nasıl büyütüleceğine dair ilan edilen yöntemin tam bir kurgu olduğu konusunda uyarıyorlar.

Egzersiz, masaj ve özel aletlerin kullanılması, bu tekniklerin kullanılması tavsiye edilenlerden farklı olarak peniste travmaya neden olabilir. Her teknik, kullanım süresini ve yoğunluğunu kademeli olarak artırarak küçük başlamalıdır. Ve tabii ki penis derisini nemlendirmeyi, işlemlerden önce dokuları ısıtmayı unutmayın.

Bazen sadece ereksiyonu arttırmak yeterlidir.

Bir erkeğin penisini büyütmek için bazen bir erkeğin maksimum ereksiyona ihtiyacı vardır. Negatif faktörlerin etkisinden veya cinsel bozukluklardan dolayı, küçük bir penis, halsiz ve yeterince güçlü olmayan bir ereksiyonun sonucu olabilir. Bu nedenle uzmanlar, erkeklere penis büyütme ve mastürbasyonla ereksiyonu yenileme tekniğine başvurmalarını tavsiye ediyor.

Önce penise bir nemlendirici sürülür (bir erkeğin penisinin büyümesi için krem kullanabilirsiniz), ardından ellerinizle okşayarak ısınma hareketleri yapabilirsiniz. Ereksiyon etkisi altında penis büyütüldüğünde, penisin derisini geriyormuş gibi yukarı ve aşağı hareketler yapmak gerekir. Ayrıca penisi glansın yakınında hafifçe sıkabilirsiniz, bu sadece kan akışını artıracaktır.

penis büyümüş bir adam

Halk ilaçları

Geleneksel tıp, penisin boyutunu artırabileceğiniz özel tariflerin ve araçların varlığını ima etmez. Ancak cephaneliğinde erektil işlevi ve gücü geliştirebileceğiniz araçlar var. Bunun için özel afrodizyak bitkileri kullanabilirsiniz - ginseng, gingko biloba, kekik veya alıç.

Cinsel ilişkinin kalitesini iyileştirmek için yararlı bir yabani yulaf tentürü, bir sarımsak tentürü ve tıbbi bir bitki ciğer otu olacaktır. Bal ve ceviz, erkek genital bölgesi için halk ilaçlarının en önemli favorisi olarak kabul edilir.