Penis büyütme

İstisnasız hemen hemen tüm erkeklerin üye olmak istediği genel olarak kabul edilmektedir.büyük bedenlerolduğundan daha fazla. Elbette böyle kaba bir genelleme tamamen adil değil. Ancak çeşitli kaynaklara göre,Erkeklerin yaklaşık% 45-55'i penislerinin boyutundan memnun değil. . .

Ve erkekler ve kadınlar için tercih edilen erkek onuru boyutu tartışmalı olmaya devam etse de, penis boyutunu büyütme olasılıklarına her zaman çok dikkat edildiği kabul edilmelidir.

Penis büyütme ile ilgili yalanlar ve gerçekler.

Penis büyüklüğü hemen hemen her erkek için önemli bir konudur. Kim çalışırsa çalışsın, milliyeti ne olursa olsun, geliri, karakteri ve yaşı ne olursa olsun hemen herkesbir erkek az çok normal bir penis boyutuna sahip olup olmadığını düşünür. . .

santimetre cinsinden ortalama boyut

Gerçek hayatta cinsel uyarılma sırasında penis uzunluğunun ortalama değerleri 13 ile 16 cm arasında değişmektedir.

Doğal olarak, vicdansız üreticiler ve reklamcılar bu durumdan yararlanamadılar: şimdi erkeklere penisin boyutunu artırmak için tasarlanmış birçok yöntem sunuluyor - hızlı, güvenli ve garantili! Elbette, vakaların büyük çoğunluğunda bu saf bir aldatmacadır.

VerelimPenis büyütmenin en bariz yanlış vaatleri. . .

YANLIŞ 1. İnternetten tabletler ve kapsüller.

Ucuz veya pahalı olsun, bu ürünler çeşitli şifalı bitkiler, vitaminler, özler, hormonlar vb.

Hakikat:aslında, bu tür "ilaçlar" penisin boyutunu gerçekten değiştiremez. En iyi durumda, bu tür "haplar" hiçbir şeyi etkilemeyecektir. En kötüsü -vücuda olası zarar. . .

Doktorunuza danışmadan hap almayı bırakın; sadece internette satılan ve eczane ağında sunulmayan ilaçları almaktan kaçının.

YANLIŞ 2. Penis büyütme için losyonlar, kremler ve her türlü merhem.

Hakikat:bu ürünler genellikle tahriş edici bir bileşen içerir (örneğin, biber bazlı). Bazen bu, az ya da çok belirgin doku ödemi nedeniyle penis boyutunda geçici bir artışa yol açabilir. Ancak şişlik geçecek ve boyut orijinal durumuna dönecektir. Düzenli tahriş edici madde kullanımı ile kronik doku iltihabı riski vardır.

YANLIŞ 3. "Şok" karışımları, "penisin mucizevi büyümesi için teknikler", vb.

Penisi büyütmenin sözde "icat edilmiş" çılgın yollarından bahsediyoruz: örneğin, soda çözeltileri ile sirke, biber tentürleri vb. İle ovarak.

Hakikat:tüm bu "tarifler" insanların (özellikle yaşlıların) saflığından yararlanır ve reklama dikkat çekmek için tasarlanmıştır.

Bu tür tavsiyelerin, ne kadar cazip görünseler de, ciddi bir gerekçeye sahip olmadığını ve bunları takip ederek kendinize zarar verebileceğinizi unutmayın.

Etkili penis büyütme yöntemleri.

Etkili penis büyütme yöntemleri şunları içerir:

  1. "Doğal penis büyütme"çekişle (gerdirme) veya yerel negatif basıncın (LOD) etkisi altında;
  2. hormon tedavisi;
  3. cerrahi operasyonlar.

"Doğal Penis Büyütme", LLP.

Sözde için. Penisin çekilmesi (gerilmesi) için "doğal penis büyütme" cihazları (uzatıcılar) ve ayrıca vakum cihazları (pompalar, lokal negatif basınçlı terapi aparatları) kullanılabilir.

penis büyütme vakum pompası

Vakum cihazları penisin dokularını (korpus kavernozum ve korpus spongiosum) gerer ve penise giden arteriyel kan akışını geçici olarak artırır.

penisin yapısı

Bu cihazlar doğru kullanıldığında güvenlidir. Onlara yalnızca kasıtlı olarak düşük basınca maruz kaldıklarında (ağrılı hislere rağmen) zarar verebilirler: bu durumda, hematom oluşumu ile kılcal yırtıklar, geçici penis şişmesi oluşumu mümkündür.

Bir vakum pompasının sistematik ve uzun süreli kullanımı, penisin uzunluğunda ve çapında bir artışa neden olabilir. Ancak etki uzun sürmez: Vakum pompasının kullanımı durdurulduktan sonra, penisin boyutu hızla orijinal durumuna geri döner. Dahası,Vakum cihazlarının düzenli kullanımı, korpora kavernozanın aşırı gerilmesine yol açabilir, bu da ereksiyonun geçici olarak zayıflamasına neden olur (penis, ereksiyon sırasında daha yumuşak hale gelir).

Bu durumda, ereksiyonun zayıflamasının nedeni, korpora cavernosa hacminde, arteriyel kan akışında karşılık gelen bir artış olmaksızın bir artıştır.

ereksiyon nasıl olur

Korpora kavernozanın hacminde önemli bir artışla birlikte, derin arterlerden akan normal miktarda kan, mağaraları tamamen kanla doldurmak için yeterli olmayabilir. Bu durumda, corpora cavernosa'nın tunika albuginea'sı, venöz pleksusu yeterince sıkmayacaktır ve bu nedenle, corpora cavernosa'dan gelen kan, efferent vene boşaltılır - tam teşekküllü sert bir ereksiyon oluşamaz. Venöz sistemden kan çıkışı, arterlerdeki kan akışını aştığında, hakkında konuşurlar. veno-tıkayıcı erektil disfonksiyon. . .

Bu, penisini büyütmeye çalışırken dikkat edilmesi gereken önemli bir şeydir!

Yüksek kaliteli samimi bir yaşam ve partnerlerin her birinin tam cinsel tatmini için, ereksiyon sırasında penisin sertliği, büyüklüğünden daha az önemli değildir.

Kullanımıpenis uzatıcılar. . . Uzatıcılar, penisi uzatmak ve uzunluğunu artırmak için tasarlanmıştır (ancakuzatıcı takıldığında penisin çapı artmaz). Vakum cihazları gibi uzatıcıların kullanılması, penisin uzunluğunu artırmak için en etkili yöntemlerden biridir.

penis büyütme genişletici

Uzatıcı aylarca takılırsa penis uzunluğunda elde edilen artış uzun süre kalır. Fakatbir genişletici kullanırken, corpora cavernosa'nın aşırı gerilme riski vardır ve bu da erektil fonksiyonun zayıflamasına yol açabilir.. . .

Ereksiyonu zayıflatmadan bir vakum pompası veya genişletici kullanarak penisin boyutunu arttırmak için, corpora cavernosa hacmindeki artışla eş zamanlı olarak, uyarılma üzerine penise artan kan akışını sağlamak gerekir.

Başka bir deyişle, damar genişletici bir etkinin ortaya çıkması ve böylece ereksiyon sırasında arteriyel kanın cinsel organlara akışının artırılması önemlidir.

Bu amaçlar için, tip 5 fosfodiesteraz inhibitörleri grubundan ilaçlar kullanılabilir. Bununla birlikte, bu ilaçların kontrolsüz kullanımı erkekler için zararlı olabilir: bu ilaçların kardiyovasküler sistem tarafında bir takım istenmeyen yan etkileri vardır. Ek olarak, tip 5 fosfodiesteraz inhibitörlerinin uzun süreli kullanımıyla, ilacın dozunda kademeli bir artışa ve nihayetinde bir hap almadan cinsel ilişkiye girme yeteneğinin kaybına yol açabilen farmakolojik bir bağımlılık oluşur. Yetkili ürologların tip 5 fosfodiesteraz inhibitörlerini çok dikkatli ve sadece şiddetli erektil disfonksiyon için reçete ettiklerini unutmayın.

Tip 5 fosfodiesteraz inhibitörlerine bir alternatif, fiziksel maruz kalma yöntemlerinin kullanılmasıdır.

Bazı elektroterapötik faktörlerin kullanımından bahsediyoruz, örneğin:düşük frekanslı darbeli manyetik alan, düşük yoğunluklu lazer, görünür ve kızılötesi aralıklarda polarize ışık. . .

Çeşitli fiziksel etki faktörlerinin bir arada kullanılması, fizyoterapinin toplam etkisini önemli ölçüde artırabilir.

penis büyütme vakum makinesi

Kurs kullanımı ile birlikte manyetoterapi ve fototerapi (haftada en az 3 kez sıklıkta yapılan 10 veya daha fazla prosedür), peniste kan dolaşımını artıran ve bir ereksiyon sırasında arteriyel kan akışını iyileştiren belirgin bir vazodilatör etkiye sahiptir.Bu durumda damar genişletici etki uzun süre devam eder:2-3 aya kadar. . . Böylece,yerel negatif basıncın etkisi altında corpora cavernosa hacminde kademeli bir artışla eşzamanlı olarak, arteriyel kanın akışı artar, bu da corpora cavernosa'nın aşırı gerilmesinin olumsuz etkisini telafi etmeyi mümkün kılar.. . .

Hormon tedavisi.

Penisin boyutunu artırmak amacıyla dihidrotestosteron kullanımı, penis gelişiminde anormallikleri olan erkekler için reçete edilebilir. Bu durumlarda, sertleşmiş penisin boyutu 10 cm'yi geçmez (sözde "mikropenis"). Bu durumun nedeni, dihidrotestotheron eksikliği ile ilişkili ergenlik ihlalidir.

Hormon tedavisinin yan etkileri vardır (örn. Kellik).

Cerrahi operasyonlar.

İçine implant yerleştirilerek penis büyütme mümkündür (bunun için önemli bir işlevi görmedikleri yerlerden alınan kas parçaları kullanılabilir).

Ligamentotomi, penisin destek bağını keserek penisi büyütme operasyonudur.

erkek üye anatomisi

Cinsel deneyimi az olan ergen ve genç erkeklerde, penisin destek bağları kısa ve serttir, penis dikleştiğinde yukarı bakar veya mideye tamamen bastırılır. Gelişmiş bağları olan yaşlı erkeklerde penis, ereksiyon sırasında yukarı kaldırılmaz, ancak yere yaklaşık olarak paralel konumlandırılır. Bağlar gerildikçe ereksiyon sırasında penisin açısı değişir ve uzunluğu da artar.

Penisin destekleyici bağlarının cerrahi olarak kesilmesi ve ardından bir genişletici ile gerilmesi penisin uzunluğunu artırabilir.

penis büyütme ameliyatı öncesi ve sonrası

Ligamentotomiden sonra penisin boyu uzar, ağırlaşır ve dikleştiğinde aşağı bakar.Operasyon penis kalınlığında artışa neden olmaz. . .

Operasyonun olası komplikasyonları: erektil disfonksiyon, ağrılı ereksiyonlar.