Soda ile penis büyütme

Kabartma tozu, tıbbi uygulamada midede yanıklar ve yüksek asitlik için nötrleştirici olarak kullanılan ince kristalli bir maddedir. Ürünün sistematik kullanımı, sindirim sistemi organlarının işleyişi üzerinde faydalı bir etkiye sahiptir, bu nedenle bazı erkekler, gücü artırmak ve penisin boyutunu artırmak için kullanır.

aşık çift

Ancak penisinizi soda ile büyütmeden önce, beyaz pudra kullanmanın temel özelliklerini öğrenmeniz gerekir. Soda, antioksidan (antioksidan) özelliklerin yanı sıra kan damarlarını kolesterol plaklarından temizleme yeteneğine sahiptir. Kan kılcal damarlarının geçirgenliğinin iyileştirilmesi doku trofizmi üzerinde faydalı bir etkiye sahiptir, ancak bu penis büyümesini etkilemez. Penis boyutunu artırmak isteyen erkekler arasında ucuz bir ürün büyük talep görüyor. Ancak, penis boyutunu düzeltmek için sodyum bikarbonat kullanımının pratik olarak istenen etkiyi vermediğini çok az kişi biliyor.

soda hakkında

Kabartma tozu (sodyum bikarbonat), sodyum ve karbonik asidin asidik tuzunu içeren toksik olmayan bir maddedir. Beyaz toz tuzlu bir tada sahiptir, bu nedenle, ürünün büyük bir miktarı ağızdan alındığında, genellikle gastrointestinal mukoza zarlarında tahriş meydana gelir. Geleneksel tıpta kabartma tozu çözeltisi genellikle antiseptik veya mide ekşimesi ilacı olarak kullanılır. Asit nötralize edici madde, mide ülserlerini önlemek için yüksek asitliğe sahip kişiler tarafından kullanılması tavsiye edilir.

Sodyum bikarbonat esasen bir alkalidir, bu nedenle aşırı kullanım dehidrasyona neden olabilir.

Alternatif tıpta, cilt yüzeyindeki yaraları iyileştirmek için kabartma tozu kullanılır. Bununla birlikte, daha güçlü cinsiyetin bazı temsilcileri, genital organın boyutunu düzeltmek ve gücü arttırmak için sodyum bikarbonat kullanır. Uzmanlara göre, ince kristalli toz, penisteki kanın mikrosirkülasyonunu hiçbir şekilde etkilemez. Ek olarak, sodanın cilde sistematik olarak uygulanması tahrişe ve cilt dermatolojik hastalıklarına neden olabilir.

Sodanın faydalı özellikleri

Karbonatın penisi büyüttüğü doğru mu? Alkalize edici maddenin doku gelişim sürecini doğrudan etkilemediği hemen belirtilmelidir. Ürünün doğru kullanımı ile vücuttaki asit seviyesi normalleşir ve bu da redoks süreçleri üzerinde faydalı bir etkiye sahiptir. Bu, vücudu bir bütün olarak güçlendirmenin ve doku trofizmini iyileştirmenin temel nedenlerinden biridir.

Çözeltide kabartma tozu içmek midenizdeki pH'ı normalleştirmeye yardımcı olur, ancak penisinizin boyutunu etkilemez. Genital organın uzunluğunu ve genişliğini ameliyat olmadan artırmak mümkündür, ancak bunun için dokuları germeyi amaçlayan özel tıbbi cihazların (vakum pompası, genişletici) kullanılması gerekir. Bu durumda, prosedürün etkinliği yaklaşık bir aylık tedaviden sonra ortaya çıkacaktır.

Sodyum bikarbonatın belirgin terapötik özellikleri şunları içerir:

Asit-baz dengesinin restorasyonu

Sodyum bikarbonat, lenfositlerin ve kan plazmasının bir parçasıdır, bu nedenle bir soda çözeltisinin kullanılması asit-baz dengesinin hizalanmasına yardımcı olur. Düzgün hazırlanmış bir ilaç, biyokimyasal reaksiyonları yavaşlatan toksik maddelerin ve toksinlerin vücudunu temizlemeye yardımcı olacaktır. Bu da vücudun direncinin artmasına ve hücresel mitozun hızlanmasına yol açacaktır. Bu durumda, vücuttaki ürünün fazlalığı dehidrasyona ve gastrointestinal hastalıkların gelişmesine neden olabileceğinden, dikkatli bir soda çözeltisi kullanmanız gerekir.

Biyokimyasal reaksiyonların hızlandırılması

Ürün gerçekten vücudu alkalize etmeye yardımcı olmasına rağmen, soda ile penis büyütme imkansızdır. Kandaki ve yumuşak dokulardaki toksik maddelerin konsantrasyonundaki azalma, tiamin (B1 vitamini), kolin (B4 vitamini), piridoksin (B6 vitamini), kobalamin (B12 vitamini) içeren amin vitaminlerinin sentezini uyarır. B vitaminleri, penis büyütme için diyet takviyelerinin bileşimine dahil edilir. Ancak vücutta gerekli miktarda vitamin üretimine gerçekten katkıda bulunmak için sodanın çok yüksek dozlarda tüketilmesi gerekecek ve bu da korkunç sonuçlarla dolu.

Kan damarlarının duvarlarını kolesterolden temizleme

Soda, dokulardaki lipid metabolizmasını etkiler ve ayrıca vücuttaki sözde "kötü" kolesterol konsantrasyonunu azaltır. Kan damarlarının duvarlarının lipofilik maddelerden daha sonra temizlenmesi iç çaplarını arttırır. Küçük dozlarda sodalı sıcak su kullanırsanız, dokularda normal kılcal geçirgenliği ve kan dolaşımını geri yükleyecektir.

penis büyütme için soda

Uzmanlara göre, sodyum bikarbonat, erektil işlevi ve penise giden kan akışını gerçekten etkileyemez.

Uygun olmayan sodyum bikarbonat alımı, sindirim sistemindeki mukoza zarının tahriş olmasına ve şişkinliğe yol açar.

Kabartma tozu ile penis büyütme sadece imkansız değil, aynı zamanda tehlikelidir. vücuttaki fazla alkali dokulardaki biyokimyasal reaksiyonları bozar. Bu nedenle penisi asit nötralize edici bir madde ile büyütmeden önce bir üroloğa danışmalısınız.

Sodanın üreme sistemi üzerindeki etkisi

Hormonal dengesizlik, az gelişmiş penis dokusunun temel nedenlerinden biridir. Bu durumda, endokrin sistemin işleyişi, gastrointestinal sistemin çalışmasıyla yakından ilgilidir. Ergenlikte sindirim sistemi hastalıklarının gelişimi, özellikle bağırsakların besinleri emememesi, çoğu zaman hormonal seviyelerin ihlaline yol açar. Buna karşılık, androjenlerin (testosteron) yetersiz üretimi, peniste kasların ve erektil dokunun gelişme hızını olumsuz etkiler.

Sodyum bikarbonat, bir dizi endokrin patolojinin gelişmesini önleyen sindirim sisteminin işleyişi üzerinde faydalı bir etkiye sahiptir.

Bununla birlikte, ürün erkek vücudundaki androjenlerin üretimini ve dolayısıyla cinsel organların gelişme hızını etkileyemediğinden, kabartma tozu kullanarak penis büyütme mümkün değildir.

Soda kullanmanın yolları

Kabartma tozu ağızdan alınabilir mi? Gastroenterologlar, ağızdan bir soda çözeltisi alırken asit nötrleştirici maddelerin konsantrasyonunun küçük olması gerektiği konusunda uyarıyorlar. Sodyum bikarbonatın aşırı kullanımı mide zarının tahriş olmasına ve iltihaplanmasına neden olabilir. Penisi büyütmek için soda kullanmanın bir anlamı yoktur, ancak mide ekşimesini ve termal yanıkların sonuçlarını iki şekilde ortadan kaldırmak mümkündür:

ağızdan

Soda çözeltisi kullanmanın temel prensibi, sindirim sürecini sodyum bikarbonatın oral alımı ile birleştirmemektir. Yiyeceklerin sindirimi sırasında asit, alkali ile nötralize edilen mideye girer. Midede yemek çürümesini önlemek için sodayı yemekten bir saat önce veya bir buçuk saat sonra kullanabilirsiniz. Çözeltinin doğru hazırlanması için yaklaşık 1/3 çay kaşığı gereklidir. beyaz toza 200 ml sıcak su dökün. Çözelti en iyi uyandıktan 15-20 dakika sonra aç karnına tüketilir.

dışa doğru

Cilt yüzeyindeki yaraların iyileşmesini hızlandırmak için soda solüsyonunun harici olarak uygulanması tavsiye edilir. İnce kristal toz kullanmanın iki ana yöntemi vardır:

  • alkali banyolar: sıcak suyla dolu bir kaba az miktarda sodyum bikarbonat ekleyin; gazlı bez hazırlanan çözelti içinde nemlendirilir, bunun yardımıyla yara yüzeyi günde 2-3 kez yıkanır;
  • kozmetik kremler: ½ çay kaşığı ilave edilen kremin hazırlanmasında baz olarak vazelin, masaj yağı veya bebek kremi kullanılır. soda; Kremin düzenli kullanımı cildi yumuşatabilir ve doku hasarı alanlarında pürülan iltihaplanmanın gelişmesini engelleyebilir.

Sodyum bikarbonat, yumuşak dokularda biyokimyasal süreçlerin uyarıcısı olarak işlev görür. Ancak tozu tıbbi amaçlar için kullanmadan önce, hatasız olarak geri ödenmesi gerekir. Karbondioksiti değiştirmeden sodalı bir çözelti içen herkes, bunun zamanla şişkinliğe ve şişkinliğe yol açtığını bilir. Ürologlar, kabartma tozu ile penis büyütmenin sağlığa zararlı olabileceği konusunda uyarıyorlar. Penise sodyum bikarbonat merhem uygularsanız, daha sonra epidermisin dehidrasyonuna ve yüzeyinde çatlakların ortaya çıkmasına neden olur.

Uzman tavsiyesi

Soda genellikle mide iltihabına yol açtığından, doktorların özel önerileri doğrultusunda penis boyutunu etkilemeyen asit nötralize edici bir toz kullanılmalıdır. Ürünün uygunsuz kullanımı sağlığı kötüleştirir ve komplikasyonlara yol açar. Bu nedenle, geleneksel tıpta fallusu büyütmek için kabartma tozu kullanılmaz.

Alkalileştirici ilaçların en iyi ihtimalle gastrointestinal sistemdeki asit seviyesini normalleştirdiğini ve bakteri gelişimini engellediğini anlamak önemlidir. İnce kristal toz kullanımı, genital gövdenin uzunluğunu ve çevresini etkilemez.

Sodyum bikarbonat kullanmadan önce aşağıdaki uzman tavsiyelerini okumanız tavsiye edilir:

  • oral uygulama için sadece söndürülmüş soda kullanabilirsiniz (kullanmadan önce, sıcaklığı 60 ° C'den düşük olmaması gereken sıcak su ile dökülür);
  • kronik gastrointestinal hastalıkların alevlenmesi durumunda sodyum bikarbonat kullanamazsınız;
  • soda çözeltisinin yemeklerden 1-1. 5 saat önce günde 2 kez, arka arkaya 4 günden fazla olmamak üzere sıcak olarak tüketilmesi önerilir;
  • tozun optimal dozu 1/3 çay kaşığıdır. 200-250 ml sıcak su için.

Soda ile penis büyütme, mide asiditesi düşük olan kişilerde kontrendikedir.

Çözüm

Yukarıdakilerden, penisi soda ile büyütmenin sadece bir anlam ifade etmediğini, aynı zamanda sağlığa da zarar verebileceğini takip eder.

Alkalileştirici çözeltilerin uzun süreli oral uygulaması, mukoza zarlarının tahrişi ve vücudun dehidrasyonu ile doludur. Uzmanlara göre, penisi kremler veya pudralar yardımıyla büyütmek kesinlikle imkansız. Penisin boyutunu sadece fizyoterapi prosedürleri, özel simülatörler ve falloplasti ile etkilemek mümkündür.